تکنولوژی ثwizsens داهوا

تکنولوژی wizsens داهوا چیست؟

تکنولوژی wizsens داهوا که اخیرا شرکت داهوا ارائه داده و در دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی خود آن را اجرا کرده  بر پایه هوش مصنوعی و الگوریتم یادگیری عمیق اجرا و راه اندازی میشود.
جالب است بدانبد  دوربین های دارای تکنولوژی WizSense دارای قیمتی مناسب تر , و نیز ساده و کاربردی تر هستند. دوربین های با تکنولوژی Wizsense نیازی به تنظیمات پیچیده و تجهیزات سخت افزاری گران ندارند.

در ادامه به بررسی مزایای تکنولوژی wizsense میپردازیم :

۱. پیش بینی دقیق

تکنولوژی WizSense  شامل   SMD Pluse , محافظت از محیط و فناوری تشخیص چهره است. که بر روی چهره های انسانی و اتومبیل ها و تعقیب هوشمند و دقیق آن ها تمرکز میکند. که باعث کاهش تشخیص های غلط اشیای و سایه های دیگر به جای انسان و وسایل نقلیه و عدم هشدار غلط  توسط آن ها می شود.

2.تنظیمات ساده

واین ویژگی را می توان با یک کلیک ساده فعال کرد. که کار روزانه را برای کاربران,آسان می کند. این ویژگی اطلاعات انسانی و اتومبیل ها را را بر اساس نوع حرکت آنها از طریق الگوریتم Deep Learning ، آنالیز می کند. و تصاویر هدف را ثبت میکند.

3.محافظت از محیط

عملکرد محافظ محیطی دوربین های wizsense داهوا تنها در صورت بروز حرکات ناخواسته توسط انسان و وسیله نقلیه فعال میشود .سپس زنگ خطر را ارسال می کند و کاربران را از اقدامات غیرضروری ناشی از آلارم کاذب نجات می دهد. از آن می توان در موارد      

تکنولوژی wizsens دوربین مداربسته داهوا

۴. تشخیص چهره

پس از شناسایی یک بر خورد انسانی از طریق فناوری تشخیص چهره , افراد را در لیست مشتریان  VIP دسته بندی میکند .تا در صورت لزوم دسترسی سریع به داده ها را داشته باشید .WizSense می تواند مشتریان VIP را به طور دقیق شناسایی کرده و از طریق APP اعلان های فوری رکاربر را اگاه کند. همچنین باعث افزایش کارایی مدیریت برای رضایت کاربران شود.

۵. اعلام سریع یک رویداد

با نظارت ۲۴ ساعته این مدل دوربین های داهوا ,به محض ورود مزاحمان , هشدار های شنیداری و بصری فعال میشوند .در همین زمان شما یک اعلان هشدار بر روی تلفن همراه خود دریافت خواهید کرد. تا اقدامات مناسب را جهت پیگیری انجام دهید. تا به راحتی از طریق فیلم های ضبط شده هشدارها را تأیید کنند. WizSense عملکرد محافظان امنیتی مستقر در اتاق مانیتورینگ را افزایش می بخشد.

۶. جستجوی سریع هدف

قابلیت Wizsense  با جستجوی سریع هدف، به صورت هوشمند داده ها را تجزیه و تحلیل و دسته بندی میکند تا در صورت لزوم به راحتی به تصاویر دسترسی داشته باشید.

۷. صرفه جویی در ذخیره و بازیابی اطلاعات

تکنولوژی WizSense با بهبود وضوح پخش تصویر و حفظ کیفیت آن بر پایه هوش مصنوعی ،برنامه نویسی AI WizSense به صورت پویا نرخ بیت را تخشیص می دهد و بیش از ۹۰٪ نرخ تصاویر را ذخیره می کند.

۸. محافظت از حریم خصوصی اطلاعات

تکنولوژی Wizsense از استانداردهای امنیت داده پیروی می کند که حفاظت از داده ها را برای کاربران قابل اعتماد میسازد.
از طریق wizsense ، سیستم هوشمند AI دقیق تر ، متمرکزتر و راحت تر خواهد بود و به ۱۸۰ کشور در سراسر جهان اجازه می دهد عصر جدیدی از تکنولوژی هوشمند را به اشتراک بگذارند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!