Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل در صنعت نظارت ویدئویی ،رسما از سیستم کنفرانس ویدیویی DH-VCS-TS20A0 خود رونمایی کرد که انقلابی در این حوزه به حساب  می آید .

با افزایش نیاز به همکاری های جهانی، کنفرانس ویدئویی یک راه حل اقتصادی برای ارتباطات تصویری طولانی مدت می باشد. DH-VCS-TS20A0 به عنوان یک سیستم یکپارچه، طراحی زیبا، دارای دوربین Full-HD، دسترسی Wi-Fi و سازگاری قوی را به ارمغان می آورد، و کاربران را به صورت چهره به چهره در هر سناریوی ملاقات قرار می دهد.

کاربرد های زیاد و طراحی  کارآمد

TS20A0 یک سیستم یکپارچه است که شامل یک دوربین  PTZ، کدک، میکروفون و بلندگو را در قالب یک دستگاه تلفیق می کند. با بهره گیری از سنسورCMOS  1/2. 7 اینچی، ویدئو 1080 Full HD  و یک لنز فوکوس خودکار سریع، دقیق و پایدار با زوم اپتیکال 10 برابر و حداکثر 63 درجه زاویه دید نیز به ضبط تصاویر با دید وسیع تر کمک می کند. در عین حال، از امکان اشتراک گذاری اطلاعات در زمان واقعی برخوردار می باشد، که به کاربران اجازه می دهد همزمان ویدئو و اطلاعات را ارسال و دریافت کنند.

سازگاری برجسته با سیستم عامل های مختلف

بدون نیاز به خرید تجهیزات اضافی و گران قیمت  MCUs (واحد کنترل چند کاربره)، TS20A0 ارتباط صاف با سیستم عامل های مختلف شخص ثالث مانندStarleaf، ZOOM و Bluejeans فراهم می کند، که باعث می شود دسترسی جلسات از طریق پردازش ابری آسان شود. علاوه بر این، TS20A0 ضبط جلسه را بر روی درایوهای USBرا فراهم می کند و امکان آرشیو مصاحبه را در زمان واقعی را برای بررسی بیشتر فراهم می کند.

تجربه بی سابقه از طریق سازگاری قوی شبکه

TS20A0 با مجهز شدن به نسل جدیدی از تکنولوژی رمزگذاری H.265، سازگار با نیازهای مختلف شبکه است و تصاویر با کیفیت بالا حتی بیش از اتصالات با پهنای باند کم را فراهم می کند. علاوه بر این، مطابق با استانداردهای ارتباطات ITU-TH.323 و IETF SIP، از تکنولوژی های استاندارد رمزگذاری A / Vپشتیبانی می کند .

بدون شک، برای کاربران که نیاز به افزایش بهره وری در ارتباطات و کاهش هزینه های اضافی عملیاتی دارند، صرفه جویی در زمان و صرف زمان بیشتر با خانواده ،صرفه جویی در هزینه های تجاری، سیستم کنفرانس DH-VCS-TS20A0 یک گزینه ایده آل است. Dahua Technology با ماموریت «فعال ساختن جامعه امن تر و زندگی هوشمند تر» بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا به شرکا و مشتریان در سراسر جهان خدمت کند.

 

                                                                                                                              شرکت  فنی مهندسی پیشگامان الکترونیک کویر یزد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *