Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل در صنعت نظارت ویدئویی ، در نمایشگاه امنیتی اسن ۲۰۱۸ ، برنامه جامع همکاری خود را  (DIPP) ، با هدف گسترش همکاری با شرکای خود در ادغام تکنولوژی و توسعه کسب و کار معرفی کرد.

DIPP بر روی ایجاد راهکارهای جامع و یکپارچه با شرکای ، مشتریان و کاربران تمرکز دارد که دارای سه سطح همکار – شریک استراتژیک، شرکای طلایی و شرکای نقره ای  می باشد. DIPP تضمین می کند که شرکای داهوا را از مزایای متعدد این طرح برخوردار شوند. همکاران متخصص در نرم افزارهای مدیریت ویدیوئی، سیستم کنترل دسترسی، تجزیه و تحلیل ویدئوئی، مدیریت اطلاعات امنیت فیزیکی، سیستم های زنگ هشدار، خدمات مبتنی بر ابر و دیگر سیستم هایی که شامل امنیت نظارت هستند بیشتر مایل برای پیوستن به این برنامه خواهند بود.

 

طرح همکاری   DIPP دارای فوایدی برای هر دو دسته شرکای فنی و تجاری، از جمله بازاریابی عمیق، پروژه و پشتیبانی فنی بهره می باشد. شرکای DIPP از حمایت های بازاریابی اختصاصی از جمله فرصت های بازاریابی در رویداد ها و نمایشگاه های جهانیDahua Technology. تکنولوژی  Dahua Technology ، بازخورد 24 ساعته، پشتیبانی فنی اختصاصی، به اشتراک گذاری نقشه راه و معرفی محصول و آموزش رایگان در مورد پروتکل های تلفیقی فناوری . Dahua Technology مزایای قابل توجهی در بخش پروژه دارد، از جمله پشتیبانی end-to-end و توصیه های  مرتبط بامحصولات و غیره.

ما بسیار خوشحال هستیم که در میان اولین شرکتهای شروع کننده برنامه Partner Integration  هستیم. فن آوری های نوآورانه Dahua Technology، به ویژه توسعه آنالیزهای ویدئویی آموزش عمیق، به طور کامل با چشم انداز ما درباره اینکه چگونه نظارت تصویری باید توسعه یابد، هماهنگ است.

Dahua Technology با ماموریت «فعال ساختن جامعه امن تر و زندگی صحیح تر» بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا به شرکا و مشتریان در سراسر جهان خدمت کند.

                                                                                            شرکت فنی مهندسی پیشگامان الکترونیک کویر یزد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *