کسب رتبه ی دوم در در میان ۵۰ برند در امنیت a&s توسط شرکت فناوری داهوا

شرکت فناوری داهوا، در میان تبه بندی۵۰ برند برتر حوضه ی امنیت به عنوان رتبه ی دوم  لیست a&s   در سال ۲۰۱۸ قرار گرفت و از سال  ۲۰۱۴تا به امروز برای پنجمین بار به موقعیت بالاتر نسبت به موقعیت سال های گذشته ی خود دست یافته است.

 

شرکت داهوا و کسب رتبه دوم جهانی در a&s

 

رتبه بندی تولید کنندگان جهانی در میان ۵۰ شرکت برتر حوضه امنیت ، به عنوان یک رتبه بندی تاثیر گذار می باشد که بر مبنای درآمد حاصل از فروش محصول، سود ناخالص، حاشیه سود و سود خالص در گزارش های مالی منتشر شده در سال ۲۰۱۷ ، مورد بررسی قرار گرفته. شرکت داهوا، با کسب رتبه ی دوم در سال جاری به سود ناخالص۱۸,۸۴۴,۴۵۸,۰۵۳٫۷۸  یوان ( ۲٫۸۸ میلیارد دلار ) رسیده است که نشان دهنده ی ۴۱٫۳۸% رشد در سال است.

دستیابی به دومین رتبه در میان ۵۰ برند، نشانگر تعهد مداوم و موفق شرکت داهوا به مشتریان خود است و هم چنین ارائه ی محصولات با ارزش و راهکارهای مبتنی بر رفع نیازهای واقعی بازار توسط این شرکت است. جهانی شدن و بومی سازی، به ارائه ی خدمت بهتر به تمام جوامع و بیش از ۱۸۰کشور در سراسر جهان، کمک می کنند.

نوآوری های شرکت داهوا  با ایجاد گروه R&D ، فناوری های های خود را از سال ۲۰۱۴ گسترش داده است. در سال ۲۰۱۸، شرکت فناوری داهوا، با ارائه ی سری محصولات AIو راهکارهای خود برای کاربردها و سناریوهای مختلف، قابلیت هایی نظیر : ایجاد امنیت در محیط پیرامون، تشخیص چهره شماره افراد و غیره را مهیا ساخته است. از سال ۲۰۱۶ تا کنون، لگوریتم  های AI داهوا، رتبه ی اول را در KITTI، رقابت های بین المللی ICDAR و MOT از آن خود کرده اند.

 

خدمات رسانی و کیفیت، دو اصل ماندگار برای نفوذ در بازار جهانی می باشند. شرکت داهوا، با بالای ۵۴ شرکت وابسته، شرکت های نماینده و بالای  ۲۲ مرکز ارائه ی خدمات و مراکز پشتیبانی فنی از راه دور، خدماتی در سطح جهانی فراهم می سازد که با  ایجاد کیفیت در محصولات، فروش، امور تجاری، آموزش، حمایت و خدمات فنی همراه می باشند.

در سال ۲۰۱۸، شرکت داهوا “قلب شهر ” را ارائه کرد که به عنوان یک عامل مهم در گسترش شهر هوشمند می باشدکه قابلیت هایی نظیر :  سنجش کامل، هوش کامل، شمارش کامل و سایر قابلیت های اکوسیستم را فراهم می سازد که با استفاده از یک پلت فرم، دو مرکز و N کاربرد، به ایجاد چارچوب یک شهر جدید هوشمند با کاربردهای مختلف شهری، صنعتی و تجارتی کمک می کند.

در سال اخیر، شرکت داهوا به منظور ارائه ی بهتر و سریع تر خدمات خود به مشتریان، مرکز ارائه خدمات محصولات در اروپا را بنا کرد که در آن مرکز، همواره محصولات اسمبل شده ( سوار شده ) را در اختیار مشتریان قرار می دهد. راهکارهای داهوا با کسب جایزه اول آسیا در QFD ، نشانگر کیفیت و ارزش محصولات شرکت داهواست.

کسب رتبه ی دوم در میان ۵۰ برند، بیانگر ارزش و تایید توانایی های شرکت داهواست. شرکت فناوری های داهوا، با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمند تر” بر ” روی نوآوری، کیفیت و خدمات ” تمرکز کرده و به تمام مشتریان و همکاران خود در سراسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد.

                                                                                                                

 

                                                                                                                                                                                                شرکت فنی مهندسی پیشگامان الکترونیک کویر یزد

                        

 

 


طراحی وب سایت: Mirdehghan