جستجو کافی است، داهوا به سادگی پاسخ تمام نیاز های شما را با یک محصول می دهد. محصولات XVR H.265، به صرفه، قوی تر، هوشمند تر، پیشرفته تر و آماده برطرف کردن نیاز های امنیتی شما. این محصولات دارای قابلیت های خارق العاده ای هستند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

***

دستگاه های XVR داهوا مجهز به فرمت فشرده سازی H.265، کارایی بیشتر، سازگاری بهتر و هزینه کمتر را به ارمغان می آورد.

ترکیب آخرین فن آوری فشرده سازی یعنی H.265 و فن آوری اختصاصی و منحصر به فرد داهوا یعنی HDCVI، در سری جدید دستگاه های XVR داهوا، این محصول را به یک محصول کارآمد و به صرفه تبدیل کرده و مناسب افرادی است که به دنبال کیفیت بالا و در عین حال فضای ذخیره سازی کمتر، سازگاری بیشتر و کاربردهای هوشمند هستند.

 

 

صرفه جویی در فضای ذخیره سازی و هزینه ها

روش فشرده سازی تصویر HDCVI-H.265، یک روش به صرفه می باشد که بدون افت کیفیت، حجم تصاویر را تا حدود زیادی پایین می آورد، و در سال های اخیر به طور گسترده در صنعت نظارت تصویری مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین کمپانی داهوا فرمت ذخیره سازی HDCVI-H.265 را بهینه سازی کرده و ک فرمت ذخیره سازی HDCVI-H.265+ را ارائه کرده است که فضای مورد نیاز برای ذخیره سازی را تا 90% کاهش می دهد. به عنوان مثال اگر تعدادی دوربین UHD داشته باشیم که برای ذخیره سازی یک ماه به 10 هارد نیاز داشته باشند، اکنون فقط به یک هارد دیسک احتیاج دارند. از این رو هزینه خرید هارد دیسک بسیار پایین آمده و می توانیم لقب “استریم سبز” را به HDCVI-H.265 بدهیم.

 

طراحی سازگار پذیر

دستگاه های XVR H.265 داهوا، به واسطه فن آوری قدرتمند HDCV-H.265، سازگاری بالایی در روش های فشرده سازی داشته و از روش های H.265+, H.265, H.264+, H.264 پشتیبانی کرده و نیازی به تنظیمات اضافی برای اجرای این روش ها ندارد. این محصول همچنین از کلیه محصولات  این محصول همچنین از کلیه محصولات 3rd Party(محصولاتی که توسط داهوا تولید نشده اند) و کلیه محصولات مبنی بر HDCVI-H.265 پشتیبانی می کند.

محصولات سری XVR H.265 داهوا، به دلیل قابلیت ها و سازگاری بالا، فرصت های جدیدی را برای نصاب ها و تامین کنندگان مهیا می کند. فقط با جایگزینی دستگاه XVR H.265 داهوا، با یک دستگاه قدیمی، به سرعت هر چه تمام تر سامانه حفاظتی خود را تا سطح زیادی ارتقاء داده اید. این سری محصولات با بهره گیری از سخت افزار قوی تر قادر هستند تا 4 کانال قابلیت هوشمند پشتیبانی کرده و تعداد بیشتری دوربین مداربسته تحت شبکه به آن ها متصل می شود و هر کانال می تواند تا 8 مگا پیکسل را پشتیبانی کند که البته این امر بستگی به پهنای باند دستگاه نیز دارد.

 

کاربری هوشمند

با توجه به رابط کاربری نسخه 4 سری محصولات XVR H.265، کاربری این محصولات بسیار آسان و لذت بخش خواهد بود. پشتیبانی از ارسال صدا بر روی کابل کواکسیال و کیفیت بالای پخش همگانی صدا، نه تنها عملیات پخش صدا را تسهیل می کند، بلکه کیفیت بالاتر و نویز کمتری در صدا نیز خواهید داشت. سری جدید محصولات XVR H.265 همچنین با کلیه ممحصولات اینترنت اشیاء (HDCVI IoT) سازگاری کامل داشته و از حسگر های دود، حرارت و رطوبت پشتیبانی می کند.

محصولات سری xvr h.265 داهوا، هم برای افرادی که می خواهند سامانه حفاظتی قدیمی خود را ارتقاء دهند و هم برای افرادی که برای اماکن جدید خود نیاز به سامانه حفاظتی دارند، یک گزینه بی رقیب و بی نظیر با قابلیت هایی همچون کیفیت برتر، کارایی بیشتر، کاربری آسان تر، هزینه کمتر و هوش بالاتر محسوب می شود. داهوا همواره به دنبال برطرف سازی نیاز های موجود در بازار سامانه های حفاظتی بوده و با ارائه محصولات سری XVR H.265 قصد دارد جامعه ای ایمن و زندگی هوشمند را برای شما به ارمغان بیاورد.

                                                                                                                           شرکت فنی مهندسی پییشگامان الکترونیک کویر یزد 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *