Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل در صنعت نظارت ویدئویی ،دو محصول NVR 256 کانال AI NVR (DHI-IVSS7016DR)و دوربین 3 مگاپیکسلی  با لنز دوگانه و دارای سنسور شمارش افراد AI (DH-IPC-HDW8341XN-3D)، به عنوان برنده جایزه امنیتی توسط موسسهSecurity Today’s در حوزه AI شناخته شده اند.

 

جایزه New Product of the Year که توسط موسسه  Security Today ارائه شده است، در حال حاضر در دهمین سال خود است. این موسسه به اعطای جایزه به دستاوردهای برجسته  و پیشرفت های  محصولات تولیدکنندگان تجهیزات امنیتی افتخار می کند که محصولات آنها در بهبود امنیت قابل توجه هستند.

دوربین Dahua 3MP دوربینی با لنز دوگانه ، و دارای هوش مصنوعی با استفاده از الگوریتم های شمارش معکوس در زمان واقعی برای ارائه آمار دقیق می باشد . این دوربین با استفاده از واحد پردازشگر پیشرفته VPU) ) برای ارائه چشم انداز عملکردی و آگاهی بصری از عملکرد ، که برنامه های پیشرفته ای که برای ISPهای معمولی غیر ممکن است، فراهم می کند. سنسورهای MP3 دوگانه به صورت ترکیبی کار می کنند تا جریان ویدیویی واحدی را پخش کنند که تصویری D3 را با دقت 98٪ ضبط کند. تکنولوژی سنسور دوگانه یک هدف را می گیرد، به این ترتیب دوربین می تواند افراد را از  سایر اشیا تشخیص دهد. با دو ویژگی مجزا،Line Crossing و Regional، دوربین می تواند تعداد افرادی را که از یک خط مشخص شده عبور می کنند شمارش کند. عملکرد منطقه ای تعداد افراد موجود در ده منطقه متمایز مشخص شده توسط کاربر را شمارش می کند. دوربین 3 مگاپیکسلی با سنسور دوگانهو قابلیت AI ایده آل برای گزارش کسب و کار است، در حالی که همزمان ایمنی مشتریان را تضمین می کند.

اولین  NVR  داهوا که منطبق بر تکنولوژی AI  میباشد( DHI-IVSS7016DR-4T 256-channel )، بر اساس معماری CPU و GPU با عملکرد بالا که توابع مدیریت تصویر را با عملیات ذخیره سازی سنتی ویدئویی، در یک سرور هوشمند تصویری (IVSS)  ترکیب می کند. IVSS سازگار با H.265 / H.264 به پشتیبانی از رزولوشن K Ultra HD 4برای ضبط، مشاهده زنده است. با استفاده از یک ماژول GPU یکپارچه و الگوریتم های پیشرفته آموزش پیشرفته Dahua Technology، دستگاه تجزیه و تحلیل ساختار ویدئویی قدرتمند با استفاده از ابرداده ها را انجام می دهد تا به صورت همزمان، تجزیه و تحلیل دقیق در حداکثر 16 کانال همزمان انجام شود. تکنولوژی IVSS ضبط، ثبت و طبقه بندی ویژگی های مختلف چهره، از جمله سن، جنسیت، بیان، و اینکه آیا چهره هدف، عینک دارد؛ داده ها را به 100،000 چهره در پایگاه داده مقایسه می کند و داده های تشخیص چهره در زمان واقعی را نمایش می دهد….

برنده دو جایزه جدید محصول سال در رده های AI شناخت قوی از دستاوردهای Technology dahuaدر زمینه AI است. Dahua Technology با ماموریت «ایجاد جامعه امن تر و زندگی هوشمندتر» بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا به شرکا و مشتریان در سراسر جهان خدمت کند.

                                                                                         شرکت فنی مهندسی پیشگامان الکترونیک کویر یزد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *