دوربین وارم لایت

چرا دوربین مداربسته warm light

پیشرفت های جدید در فناوری دوربین های امنیتی دو نوآوری جدید را معرفی کرده است که دید در شب را در دوربین های امنیتی به شدت بهبود بخشد. بیایید با دوربین های وارم لایت شروع کنیم.

مزایای warm lightدر دوربین مداربسته

وارم لایت خعلی بهتر از راه حل های روشنایی سنتی, مانند چراغ های سیل هالوژن یا لامپ های هالید فلزی هستند، به چند دلیل، از جمله: مصرف انرژی کمتر، نورپردازی با کیفیت بالا (حتی گسترش نور، بدون نقاط تاریک یا روشن، هدف گیری بهتر به خصوص با محصولات نورپردازی LED رده بالاتر)، عمر طولانی تر محصول و قابل اطمینان بودن، بدون تعمیر و نگهداری (بدون شکست لامپ و…) شروع فوری (بدون گرم کردن برای خروجی نور کامل) مناسب برای محیط های چالش برانگیز (محصولات درجه یک دوربین های وارم لایت، مقاوم در برابر آب و هوا، مقاوم در برابر آب و هوای گرم و سرد، مقاوم در برابر خرابکاری هستند) راحتی نصب و نگهداری (با پیشرفت های جدید و تخصصی مانند poe، و نورهای محافظت شده در برابر انفجار) دوربین مداربسته وارم لایت با کارایی بالاتر و مصرف انرژی کمتر راه حلی ایده آل برای هر کاربرد دوربین مدار بسته ارائه می دهد.

معایت دوربین مداربسته Warm Light

مشکل دوربین مداربسته وارم لایت آن است که نور LED آن در شب معلوم است و باعث ایجاد جلب توجه و احتمال تخریب و شکسته شدن میشود، همچنین بعضی از مشتریان دوربین مداربسته از آن که شئ بر روی دیوار یا محیطی که در نصب شده نور پراکنی کند ناراضی اند.

فرق بین دوربین های مداربسته  Warm lightو دوربین های IR

دوربین های مداربسته IR دارای مادون قرمز است که باعث میشه در شب که هیچ منبع نوری کنار آن نباشد، تصاویری که ضبط می کند به صورت سیاه سفید است ولی دوربین های مداربسته وارم لایت در شب اگر هیچ منبع نوری کنار آن دستگاه نباشد، تصاویری که ضبط میکند به صورت کاملا رنگی است که این باعث تشخیص بهتر میشود.

نتیجه:

اگر می خواهی یک محیط امن داشته باشید و محیط رو در شب زیر نظر داشته باشید بهتره از دوربین مداربسته وارم لایت استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *