شرکت فن آوری های داهوا، به دنبال ایجاد امنیت در محل کار مشتریان خود، اکنون محصولی را ارائه کرده است، که با استفاده از آن می توانید از سامانه حضور و غیاب و کنترل دسترسی جامع و پر کاربردی بهره ببرید. امکان تایید هویت دوگانه، ذخیره چهره ها، کارت خوان، اثر انگشت، ارتباط با سیم و بی سیم، پشتیبانی از پروتکل دستگاه های ۳RD Party و بسیاری امکانات دیگر، سامانه حضور و غیاب شما را به یک سامانه پیشرفته و پرکاربرد تبدیل می کنند.

***

شرکت فن آوری های داهوا، به عنوان تامین کننده برتر راهکار های امنیتی در صنعت نظارت تصویری در جهان، دستگاه های جدید حضور/غیاب خود را به بازار ارائه کرد. این دستگاه ها فوق العاده هوشمند می باشند و از شناسایی چهره و اثر انگشت پشتیبانی کرده و در سناریوهای حضور/غیاب اداری و کنترل دسترسی قابل استفاده هستند، و مدیریت ورود و خروج کارکنان و ایجاد امنیت را تسهیل می کنند.

تشخیص هویت بیومتریک دوگانه : سریع، ایمن و دقیق

دستگاه های تشخیص هویت از طریق اثر انگشت و یا شناسایی چهره، در اداره ها و سازمان های زیادی به چشم می خورد، اما دستگاه تشخیص هویت داهوا، مجهز به فن آوری شناسایی هویت بیومتریک دوگانه در یک دستگاه واحد می باشد. دستگاه های ساعت زنی جدیدداهوا، مجهز به الگوریتم های شناسایی چهره پیش رفته مادون قرمز می باشند و قادر هستند در شرایط کم نور نیز

به سرعت چهره را شناسایی کنند. دسترسی آنلاین به سامانه شناسایی چهره، امنیت را بالا برده و در صورتی که فردی بخواهد سامانه را فریب بدهد و از عکس استفاده کند، اپراتور می تواند به سرعت موضوع را تشخیص داده و از آن جلوگیری کند. در صورت نیاز نیز می توانید کاربر را مجاب کنید پس از تشخیص چهره از کارت یا رمز عبور نیز استفاده کند، که موجب بالا رفتن امنیت سامانه می شود.

کاربرد های فوق العاده عالی، در عین حال آسان، حتی برای مبتدی ها

با وجود فن آوری های فوق پیشرفته در دستگاه ساعت زنی داهوا، نصب و استفاده از این دستگاه بسیار آسان می باشد. از آنجایی که دستگاه از پروتکل TCP/IP و ارتباطات با سیم و بی سیم پشتیبانی می کند، می توانید با توجه به نیاز و بستر شبکه، نوع ارتباط مورد نظر خود را انتخاب کنید. این دستگاه همچنین از دستگاه های P2P و از طریق پروتکل ویگند (Wiegand) از دستگاه های متفرقه نیز پشتیبانی می کند و کارفرما را قادر می سازد که یک سیستم امنیتی جامع و کاربردی و به صرفه در محل مورد نظر خود پیاده سازی کند. به علاوه دستگاه DHI-ASA4214F می تواند ۱۰۰۰ چهره و دستگاه DHI-ASA6214F می تواند تا ۳۰۰۰ چهره را در پایگاه داده خود نگهداری کند و هر دو دستگاه می توانند تا ۳۰٫۰۰۰ شناسه کارت، ۳۰۰۰ اثر انگشت و ۱۵۰٫۰۰۰ گزارش را در خود ذخیره کنند.

ماشین هوشمند قابل شخصی سازی

دستگاه جدید ساعت زنی داهوا، این قابلیت را دارد که تا حدود زیادی شخصی سازی شود. تفاوتی نمی کند که کاربر عضو چه سازمانی باشد، ارگان های دولتی، شرکت های تجاری، مدارس، پالایشگاه، فروشگاه های کوچک یا رستوران، مادامی که از Smart PSS استفاده کنند، می توانند از قابلیت های کنترل قفل، ضد-بازگشت از درب، قفل داخلی، کارت اول و ۶ نوع دیگر از قابلیت های سفارشی دستگاه ساعت زنی داهوا استفاده کنند. این امکانات کاربر را قادر می سازد تا بتوانند سامانه خود را تحت شرایط مختلف، طبق نیاز خود پیکربندی کنند. این  دستگاه ها همچنین از پروتکل های DST و NTP پشتیبانی می کنند، این پروتکل ها برای کمپانی هایی که دفاتر و ساختمان های آن ها در نقاط مختلف زمانی قرار گرفته، بسیار پر کاربرد هستند.

در کل، دستگاه های ساعت زنی جدید داهوا، DHI-ASA4214F و DHI-ASA6214F، که در نمایشگاه بین المللی IFSEC 2018 به نمایش در خواهند آمد، دستگاه هایی هوشمند و پیشرفته می باشند و انتخابی مطمئن، پر کاربرد و مقرون به صرفه برای هر نوع کاربر در هر نوع سازمان محسوب می شوند. کاربردهای عالی و متنوع این دستگاه ها، نشان دهنده حرکت مداوم داهوا به سمت “نوآوری، کیفیت و خدمات” می باشد. داهوا از طریق توسعه همه روزه محصولات خود، به دنبال ایجاد “جامعه ایمن تر و زندگی هوشمند تر” می باشد.

                                                                              شرکت فنی مهندسی پیشگامان الکترونیک کویر یزد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *