سری دوربین های Dahua Eco-savvy 3.0 می تواند جریان های ویدیویی 4K را در 15 فریم در ثانیه ارائه دهد و برنامه های امنیتی را با طیف وسیعی از ویژگی های تشخیص هوشمند از جمله تشخیص چهره، تشخیص خطا و تشخیص نفوذ ارائه دهد. سری Wi-Fi 265 از فشرده سازی پیشرفته  H.265 ، تشخیص انسان و ردیابی هوشمند پشتیبانی  می کند. دوربين H.265 PTZ  داهوا مي تواند محدوده مانيتورينگ را با جزئيات روشن ارائه دهد، این در حاليکه آخرين فشرده سازي H.265 فضاي پهناي باند را به نصف کاهش مي دهد تا اطمينان از ضبط تصاوير با بازده امنيت زياد و کاهش هزينه داشته باشد.

 

 نرم افزار   QNAP  موجب بهبود سازگاری محصولات خواهد شد. QVR Pro یکی دیگر از محصولات  این شرکت می باشد که شامل    QVR Center نرم افزار مدیریت مرکزی و نرم افزار و نرم افزار مدیریتی QVR Guard برای ادغام ویژگی های نظارت جامع ویدئویی به NAS، فراهم می کند که شامل نظارت زنده، گسترش قابلیت ذخیره سازی و توابع مدیریت فضای ذخیره سازی برای کاربران خانگی و تجاری است.

سازگار پذیری ،یک پارچگی و نوآوری، از اهداف اصلی Dahua می باشد. در سال گذشته، این شرکت با همکاری با مشهورترین سیستم عامل های شخص ثالث مانند QNAP NAS در این زمینه کار کرده است تا میزان کاربرد دوربین های خود را گسترش دهد. این باعث می شود کاربران امنیتی از محصولات و خدمات ارائه شده توسط Dahua Technology در برنامه های بیشتری بهره مند شوند.

                     

                                                                                                                   شرکت فنی مهندسی پیشگامان الکترونیک کویر یزد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *