شرکت داهوا، یک شرکت مشتری محور بوده و در راستای کسب رضایت مشتریان، همواره تلاش می کند با فن آوری های روز همگام بوده و خواسته های مشتریان را برآورده کند، در این راه داهوا نوآوری ها و ابتکارات زیادی به خرج میدهد که نتیجه آنها علاوه بر رضایت مشتریان، کسب رتبه های برتر توسط سازمان های بین المللی است. داهوا پس از قرار گرفتن در میان 3 کمپانی برتر صنایع امنیتی، اکنون نیز توسط سازمان ثبت اختراعات چین، به عنوان شرکت برتر خلاق و نوآور سال 2017 چین انتخاب شده است.

سازمان ثبت اختراعات چین ،از داهوا به عنوان یک شرکت بزرگ نوآورانه یاد کرد

شرکت فن آوری های داهوا، به طور رسمی توسط سازمان ثبت اختراعات چین، (که زین پس از آن به عنوان سیپو (SIPO) یاد می شود) به عنوان شرکت خلاق و نوآور برتر در سال 2017 برگزیده شد. اختراع داهوا، که روش انتقال سیگنال های تصویری HD، دستگاه ها، دوربین ها و دیگر تجهیزات HDCVI می باشد، در مراسم اختراعات برجسته، برنده جایزه بهترین اختراع، در نوزدهمین دوره برگزاری این مراسم شد.

 

با توجه به اعلامیه SIPO در بیستم دسامبر 2017، شرکت داهوا یکی از 182 شرکتی است که به این مقام نائل شده است. تمام این شرکت ها، شرکت هایی شناخته شده هستند و در زمینه کاری خود تاثیر زیادی در صنعت مربوطه داشته و الگوی دیگر شرکت ها می باشند.

داهوا در سال 2016، بر روی بخش تحقیق و توسعه، سرمایه گذاری عظیمی کرد که نتیجه آن رشد 10.69% درآمد سالانه داهوا در سال 2017 بود. تا پایان نوامبر سال 2017، مرکز تحقیق و توسعه داهوا، با بیش از 6000 کارمند، توانست بیش از 1340 اختراع، که 654 مورد از آنان به ثبت رسیده و  146 مورد از آنان اختراعات نوآوارانه بوده است را در کارنامه خود ثبت کند. داهوا سخت در تلاش است، تا دست آوردهای فن آورانه خود را به بالاترین مرز خلاقیت و کارایی برساند، و بتواند پاسخ گوی اعتماد ارزشمند مشتریان و همکاران خود باشد.

داهوا با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمند تر” بر روی “خلاقیت، کیفیت و خدمات” تمرکز داشته و به تمام مشتریان خود در سرتاسر جهان خدمت رسانی میکند.

شرکت فنی مهندسی پیشگامان الکترونیک کویر یزد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *