شرکت فن آوری های داهوا، در کنفرانس و نمایشگاه بین المللی ISC West در ایالات متحده آمریکا شرکت کرده و پس از برگزاری چند سخنرانی و نمایش محصولات خود، یک برنامه ارزیابی، برای سنجش عملکرد فن آوری هوش مصنوعی در محصولات خود برگزار کرد. جالب اینجاست که این ارزیابی توسط کارکنان متخصص کمپانی های معروف و حاظر در نمایشگاه انجام می شود.

***

شرکت فن آوری های داهوا، در حال اجرای برنامه ارزیابی محصولات هوش مصنوعی خود در کنفرانس و نمایشگاه ISC West

شرکت فن آوری های داهوا، تامین کننده برتر در صنعت حفاظت الکترونیک در جهان، با افتخار اعلام می کند، که برنامه ارزیابی محصولات سری حس عمیق (DeepSense) خود را برای مشتریان خود در ایالات متحده آمریکا برگزار می کند. این محصولات شامل دوربین های IP و NVR های سری حس عمیق می باشند.

دوربین مداربسته تحت شبکه حس عمیق داهوا، مجهز به تراشه Myriad 2، متعلق به Movidius شرکت Intel، یک دوربین تحت شبکه با فن آوری هوش مصنوعی است و دارای قابلیت ذخیره چهره و تجزیه تحلیل حالت چهره می باشد و همچنین به راحتی می تواند سن فرد، جنسیت، حالت چهره (خوشحال، عادی، شگفت زده، ناراحت، خشمگین)، وجود عینک، ماسک دهان و محاسن صورت را تشخیص دهد. بیش از 10 سال است که شرکت فن آوری های داهوا، و شرکت اینتل، در زمینه پردازشگر NVR های دارای هوش مصنوعی و فن آوری بینش ماشینی و غیره با یکدیگر همکاری می کنند. و اکنون هر دو کمپانی، فعالیت خود را گسترش داده و وارد زمینه راه کار های امنیتی با فن آوری هوش مصنوعی شده اند، نتیجه این همکاری، بهبود تجربه کاربران در زمینه سامانه های امنیتی در سطح جهان می باشد.

 

دستگاه NVR سری حس عمیق داهوا، دارای فن آوری هوش مصنوعی می باشد و تا 64 کانال شناسایی چهره به صورت RealTime  را پشتیبانی می کند و تا 100.000 چهره را می تواند در پایگاه داده خود نگهداری کند. همچنین تا 64 کانال تصویر ساختاری مانند سن/جنسیت/عینک/حالت چهره و جستجو بر اساس چهره، خصوصیات شخص و غیره پشتیبانی می کند. این دستگاه ها مجهز به هوش مصنوعی اسکای هاوک سیگیت (Seagate SkyHawk AI)، می باشند، کمپانی سیگیت اولین کمپانی می باشد که هارد های مخصوص سامانه های نظارتی را با فن آوری هوش مصنوعی سازگار کرده است. کمپانی داهوا و سیگیت نیز بیش از 10 سال است که در زمینه تولید و عرضه راه کار های ذخیره سازی در صنعت نظارت تصویری، با یگدیگر همکاری می کنند.

 

برنامه ارزیابی محصولات هوش مصنوعی داهوا، به هدف بهبود سازگاری هوش مصنوعی در کاربردهای امنیتی برگزار می شود.

کمپانی هایی که در این برنامه شرکت می کنند، می توانند کارکرد فن آوری جدید داهوا در این زمینه را توسط کارکنان خود ارزیابی کرده و اموزش های ارزشمندی نیز دریافت کنند. همچنین می توانند با پیاده سازی ایده های خود، کارایی این سامانه را در برنامه های جدید بررسی کنند.

در برنامه ارزیابی داهوا شرکت کنید و به یک پیشگام در عرصه فن آوری تبدیل شوید.

                                                                                                            شرکت فنی مهندسی پیشگامان الکترونیک کویر یزد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *