شرکت فناوری داهوا، در میان تبه بندی۵۰ برند برتر حوضه ی امنیت به عنوان رتبه ی دوم  لیست a&s   در سال ۲۰۱۸ قرار گرفت و از سال  ۲۰۱۴تا به امروز برای پنجمین بار به موقعیت بالاتر نسبت به موقعیت سال های گذشته ی خود دست یافته است.

 

شرکت داهوا و کسب رتبه دوم جهانی در a&s

 

رتبه بندی تولید کنندگان جهانی در میان ۵۰ شرکت برتر حوضه امنیت ، به عنوان یک رتبه بندی تاثیر گذار می باشد که بر مبنای درآمد حاصل از فروش محصول، سود ناخالص، حاشیه سود و سود خالص در گزارش های مالی منتشر شده در سال ۲۰۱۷ ، مورد بررسی قرار گرفته. شرکت داهوا، با کسب رتبه ی دوم در سال جاری به سود ناخالص۱۸,۸۴۴,۴۵۸,۰۵۳٫۷۸  یوان ( ۲٫۸۸ میلیارد دلار ) رسیده است که نشان دهنده ی ۴۱٫۳۸% رشد در سال است.

دستیابی به دومین رتبه در میان ۵۰ برند، نشانگر تعهد مداوم و موفق شرکت داهوا به مشتریان خود است و هم چنین ارائه ی محصولات با ارزش و راهکارهای مبتنی بر رفع نیازهای واقعی بازار توسط این شرکت است. جهانی شدن و بومی سازی، به ارائه ی خدمت بهتر به تمام جوامع و بیش از ۱۸۰کشور در سراسر جهان، کمک می کنند.

نوآوری های شرکت داهوا  با ایجاد گروه R&D ، فناوری های های خود را از سال ۲۰۱۴ گسترش داده است. در سال ۲۰۱۸، شرکت فناوری داهوا، با ارائه ی سری محصولات AIو راهکارهای خود برای کاربردها و سناریوهای مختلف، قابلیت هایی نظیر : ایجاد امنیت در محیط پیرامون، تشخیص چهره شماره افراد و غیره را مهیا ساخته است. از سال ۲۰۱۶ تا کنون، لگوریتم  های AI داهوا، رتبه ی اول را در KITTI، رقابت های بین المللی ICDAR و MOT از آن خود کرده اند.

 

خدمات رسانی و کیفیت، دو اصل ماندگار برای نفوذ در بازار جهانی می باشند. شرکت داهوا، با بالای ۵۴ شرکت وابسته، شرکت های نماینده و بالای  ۲۲ مرکز ارائه ی خدمات و مراکز پشتیبانی فنی از راه دور، خدماتی در سطح جهانی فراهم می سازد که با  ایجاد کیفیت در محصولات، فروش، امور تجاری، آموزش، حمایت و خدمات فنی همراه می باشند.

در سال ۲۰۱۸، شرکت داهوا “قلب شهر ” را ارائه کرد که به عنوان یک عامل مهم در گسترش شهر هوشمند می باشدکه قابلیت هایی نظیر :  سنجش کامل، هوش کامل، شمارش کامل و سایر قابلیت های اکوسیستم را فراهم می سازد که با استفاده از یک پلت فرم، دو مرکز و N کاربرد، به ایجاد چارچوب یک شهر جدید هوشمند با کاربردهای مختلف شهری، صنعتی و تجارتی کمک می کند.

در سال اخیر، شرکت داهوا به منظور ارائه ی بهتر و سریع تر خدمات خود به مشتریان، مرکز ارائه خدمات محصولات در اروپا را بنا کرد که در آن مرکز، همواره محصولات اسمبل شده ( سوار شده ) را در اختیار مشتریان قرار می دهد. راهکارهای داهوا با کسب جایزه اول آسیا در QFD ، نشانگر کیفیت و ارزش محصولات شرکت داهواست.

کسب رتبه ی دوم در میان ۵۰ برند، بیانگر ارزش و تایید توانایی های شرکت داهواست. شرکت فناوری های داهوا، با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمند تر” بر ” روی نوآوری، کیفیت و خدمات ” تمرکز کرده و به تمام مشتریان و همکاران خود در سراسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد.

                                                                                                                

 

                                                                                                                                                                                                شرکت فنی مهندسی پیشگامان الکترونیک کویر یزد

                        

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *