همانطور که در وب سایت رسمی مجموعه معیارهای بصری KITTI نشان داده شده است، روش تشخیص اجسام دو بعدی ARIمتعلق فناوری  داهوا  در تاریخ بیست و ششم جولای ۲۰۱۸ مقام نخست در “مجموعه معیارهای بصری KITTI مربوط به ارزیابی تشخیص اجسام ۲۰۱۲” با دقت ۹۱٫۴۸ ٪ بر اساس سطح متوسط دشواری را از آن خود کرد.

رتبه نخست کمپانی داهوا DAHUA در ارزیابی تشخیص اجسام دو بعدی faragostar-co.com

مجموعه معیارهای بصری KITTI، نوعی پلتفرم معیارسنجی سیستماتیک است که برای ارزیابی عملکرد دید کامپیوتری طراحی شده است. این مجموعه که موسسه فناوری کارلسروهه و موسسه فناوری تویوتا در شیکاگو روی آن سرمایه گذاری کرده‌اند، احتمالا اولین و بزرگترین مجموعه معیارسنجی در جهان برای رانندگی خودکار مبتنی بر دید می‌باشد.

KITTI شامل تصاویر زندگی واقعی از مناطق گوناگونی از خیابان‌ها در شهر نه چندان بزرگ کارلسروهه گرفته تا جاده‌ها و بزرگراه‌های خارج شهر می‌باشد. هر تصویر شامل سناریوهای پیچیده‌ای متشکل از بیش از ۱۵ خودرو و ۳۰ عابر پیاده با سطوح مختلف همپوشانی است. مجموعه معیارهای بصری KITTI شامل معیارهای دنیای واقعی برای صدای استریو، جریان نوری، حساسیت بصری، تشخیص و ردیابی اجسام است.

این رقابت، فرصتی عالی برای بسط تحقیق و توسعه مستقل الگوریتم‌های یادگیری عمیق به داهوا ارائه کرده است. بر اساس مزایای ساختارهای شبکه مانند ResNet، فناوری داهوا ساختارهای الگوریتم تشخیص یادگیری عمیق خود را با موفقیت بهبود بخشیده است. با استفاده از یادگیری تقویتی و سایر تکنیک‌های آموزشی، و همچنین فناوری فیوژن چند مدله، فناوری داهوا در میزان تشخیص اهداف کوچک و یا همپوشانی شده پیشرفت چشمگیری داشته است.

درباره تشخیص اجسام دو بعدی

الگوریتم‌های تشخیص اجسام دو بعدی، قادر به شناسایی هدف در تصاویر می‌باشد. سپس آنها پس از ضبط تصاویر، آنها را طبقه‌بندی می‌کنند. در محصولات هوشمند جدید شرکت، به ویژه دوربین‌ها، دستگاه‌هایNVR و سرورهای مبتنی بر یادگیری عمیق هوش مصنوعی، به صورت گسترده‌ای از تشخیص اجسام دو بعدی استفاده شده است.

نیروی محرکه و همچنین منبع انرژی فناوری داهوا نوآوری می‌باشد. یک بار دیگر، رتبه بالای فناوری داهوا، توانایی تحقیق فنی این شرکت را در تشخیص اجسام دو بعدی در سطح جهانی نشان داد. فناوری داهوا با ماموریت “جامعه امن‌تر و زندگی هوشمندانه‌تر” بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا به سایر شرکت‌ها و مشتریان در سراسر جهان خدمات خود را ارائه نماید.

                                                                                                                  شرکت فنی مهندسی پیشگامان الکترونیک کویر 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *