روش TRK داهوا رتبه شماره 1  را در چالش ردیابی چندگانه کسب کرد

همانطور که در وب سایت رسمی ردیابی چندگانه MOT))  نشان داده شده است، روش Dahua TRK یک رکورد جهانی را ایجاد کرد و در تاریخ 2 اوت 2018 جایگاه اول را در چالش ردیابی بسیاری از عابران پیاده به دست آورد – با دقت ردیابی چندگانه

 

چالش ردیابی چندگانه MOT)) چیست؟

Tracking Multiple Objects (MOT) یک پلت فرم تست الگوریتمی است که توسط ، دانشگاه آدلاید و Technische Universitat Darmstadt تاسیس شده است. و معیار ی برای ارزیابی عملکرد الگوریتم ردیابی چندگانه در صحنه های نظارت تصویری است. MOT به عنوان یکی از حرفه ای ترین پلت فرم ارزیابی در زمینه ردیابی، توجه  شرکت های متعددی از AI و موسسات علمی را به خود جلب کرده است.

درباره تکنولوژی MOT

تکنولوژی ردیابی شیء یک تکنولوژی تجزیه و تحلیل ساختار ویدئو است. ساختار اصلی این تکنولوژی این است که از اطلاعات اولیه موقعیت هدف برای تکمیل ارتباط هدف مشابه در سری زمانی استفاده کنید و تحلیل رفتار و تجزیه و تحلیل را بر اساس اطلاعات مرتبط انجام دهید.

برای آماده شدن برای این رقابت، Dahua Technology سیستم خود را به سیستم یادگیری عمیق بروزرسانی کرده که بر اساس ردیابی چندگانه  و چند منظوره و الگوریتم هایی بر پایه فریم می باشد و از مزایای تشخیص هدف، تشخیص چهره، جستجوی تصویر بهره مند می باشد. با استفاده از روش های فعلی مانند استفاده مجدد از ویژگی، همراه با تکنولوژی ادغام چند مدل، عملکرد ردیابی تا حد زیادی بهبود یافته است. تکنولوژی ردیابی شیء Dahua  به طور گسترده ای برای محصولات هوشمند به کار رفته، به ویژه دوربین ها، NVR ها و سرور هایی که بر اساس الگوریتم های ساختار داده ویدئویی مبتنی هستند، به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

نوآوری پایه و اساس توسعه، و همچنین منبع قدرت یک شرکت است. این رکورد جهانی در رکورد MOT، نشان دهنده جایگاه جهانی Dahua Technology در زمینه ردیابی اشیاء است. Dahua با ماموریت «ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی هوشمندتر» بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا به شرکا و مشتریان در سراسر جهان خدمت کند.

                                                                                                           شرکت فنی مهندسی پیشگامان الکترونیک کویر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *